Myjnia

DSC_0021Zaletą myjni Autoflash są programy :  z aktywną turbo pianą oraz turbo szczotką . Myjnia znajdująca się przy ul. Jacewskiej 64 posiada 10 stanowisk w tym jedno stanowisko jest wyposażone we wspomnianą szczotkę, a dziewięć w aktywną turbo pianę.Druga myjnia znajdująca się na Rąbinie posiada 6 stanowisk oraz dodatkowy program służący do oprysku felg i zmywania insektów ( trzeci pistolet z zielonym wężem ).Korzystanie z turbo piany sprawia, że brud  jest zmiękczony i używanie kolejnych programów skraca czas mycia oraz daje lepszy jego efekt. Dla wymagających, pragnących dokładnie wyszorować każdy element auta, myjnia proponuje skorzystanie ze szczotki, która zawsze jest w pojemniku z podwójnym dnem, co eliminuje obawy przed pozostającym na szczotce piaskiem, a wydobywająca się z niej aktywna piana  poprawia dodatkowo jakość i bezpieczeństwo mycia szczotką.

Na naszych myjniach gwarantujemy, że nie było i nie będzie skracania zaprogramowanego fabrycznie czasu mycia, gdyż jest on optymalny i daje dużo czasu na umycie auta. U nas 1 zł to zawsze 55 sekund na każdym programie. Firma Eurowash, która jest producentem techniki, opiera oferowane mycie na mikroproszku co w myjniach bezdotykowych daje najlepszy efekt. Mikroproszek i środki  do aktywnej piany są renomowanych i pewnych firm i tylko z tych oryginalnych środków zawsze korzystamy. Nasz Klient po umyciu auta w Autoflash musi być w 100% zadowolony z oferowanej techniki i jakości mycia.

Warto wspomnieć, że każde stanowisko posiada dwie lance. Lance z niebieskim wężem  na pierwszych dziewięciu stanowiskach służą do mycia z aktywną TURBO pianą, a na ostatnim dziesiątym, również lanca z niebieskim wężem, do aktywnej turbo szczotki. Lance z czerwonym wężem na każdym stanowisku 1-10 służą do pozostałych programów (mycie zasadnicze detergentem, płukanie wstępne, woskowanie i płukanie końcowe-nabłyszczanie OBOWIĄZKOWE).

DSC_0120

Warto zapoznać się z opisami na banerach (ścianach działowych), gdzie są podane propozycje mycia. Chcąc umyć szybko auto, można zastosować mycie zasadnicze i płukanie końcowe, a efekt też będzie zadowalający. Należy pamiętać, że każde mycie, bez względu na rodzaj wybranych programów, należy zawsze kończyć programem nr 5-płukanie końcowe! Tylko wtedy gwarantujemy, że auto po wyschnięciu nie będzie miało żadnych zacieków i smug. Podczas mycia warto skorzystać z wieszaków do dywaników, by uniknąć szorowania ich na posadzce oraz układania w aucie bez wcześniejszego ocieknięcia z wody.

DSC_0029

Każdy obiekt jest wyposażony w dwie zmieniarki.DSC_0042

URZĄDZENIE  WYDAJE ORAZ DOŁADOWUJE KARTY STAŁEGO KLIENTA , KTÓRE SĄ AKTYWNE W OBU PUNKTACH FIRMY AUTOFLASH . Należy dobrze zaplanować kwotę do zamiany, gdyż  urządzenie nie wydaje reszty. W celu  odebrania faktury VAT należy pobrać paragon  i udać się z nim do biura. Korzystanie z mixów zapewnia wydanie bilonu o wielu wartościach ( 1 zł, 2 zł, 5 zł).POZYSKANE ŚRODKI NALEŻY PRZEZNACZYĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELU SKORZYSTANIA Z OFERTY AUTOFLASH.Zamieniarka  służy wyłącznie na potrzebny naszej oferty związanej z pielęgnacją auta.Skuteczne i proste  urządzenie do zamieniania banknotów na monety 2 zł.

Od 10 do 33% korzyści!

W naszej  ofercie jest możliwość korzystania z kart magnetycznych. Są one o tych samych wymiarach, co tradycyjne karty bankomatowe, zatem bardzo praktyczne i poręczne do przechowywania w każdym portfelu. Zaletą korzystania z kart jest ich doładowywanie na kwotę żądaną przez klienta, ale przede wszystkim rabat w wysokości 10% dla każdego jej  posiadacza. Dla przykładu, jeśli ktoś chce mieć na karcie konto o wysokości 100 zł, otrzymuje doładowanie na kwotę 110 zł. Ta oferta jest jeszcze bardziej korzystniejsza dla firm, które posiadają auta firmowe i są płatnikami VAT, ponieważ otrzymują jeszcze fakturę na 100 zł brutto, czyli po odliczeniu podatku VAT w sumie zyskają 33% obniżki.
ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH DO ZAKUPU KARTY STAŁEGO KLIENTA I KORZYSTANIA Z DODATKOWYCH GRATISÓW I WYGODY PODCZAS MYCIA.

Korzystając z karty, należy umieścić ją w miejscu do tego przeznaczonym, przyciskiem wybrać kwotę mycia, jaką chcemy wydać, wyjąć kartę (może również pozostać w czytniku) i przystąpić do mycia. W każdej chwili można doładować dowolną kwotę, jeśli wybrana wcześniej okazała się niewystarczającą. Karta obsługuje również odkurzacz i multiserwis  na tych  samych zasadach.

Po wykorzystaniu wszystkich środków na karcie należy dokupić nowe impulsy.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ  BY NIE POZOSTAWIĆ KART W CZYTNIKU PO ZAKOŃCZENIU CZYNNOŚCI.

Warto mieć na uwadze, że auta powyżej 3,9 m, swobodnie mogą korzystać ze stanowiska przeznaczonego do wysokich pojazdów – dotyczy myjni przy ul . Jacewskiej .

Myjnia przy ul . Jacewskiej posiada do dyspozycji Klienta dwa odkurzacze, obsługujące jednocześnie cztery samochody. Natomiast na osiedlu Rąbin do dyspozycji Klienta jest jeden odkurzacz , obsługujący dwa samochody , a już niebawem zostanie dołączone urządzenie multifunkcyjne wyposażone  w :  czarnidło do opon , mleczko do czyszczenia kokpitu , zapach do wnętrza pojazdu oraz papier . Ponadto oba punkty posiadają sygnalizację świetlną informującą o wolnym stanowisku .

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych myjni, gdzie jakość mycia jest gwarantowana poprzez gorącą wodę, oryginalne środki myjące, dobry czas za każdą wrzuconą złotówkę oraz przede wszystkim wysokie ciśnienie mycia. Dwa punkty oraz duża ilość stanowisk zapewnia krótki czas oczekiwania na mycie nawet przy długiej kolejce oczekujących. ZAPRASZAMY !

Adresy e-mail

ubezpieczenia@autoflash24h.pl

biuro@autoflash24h.pl

Telefony

ubezpieczenia, kredyty,

pożyczki

portiernia (całodobowo)


+48 517 033 190

+48 517 033 290

+48 52 524 37 56

Adresy e-mail

ubezpieczenia@autoflash24h.pl

biuro@autoflash24h.pl

Telefony

ubezpieczenia, kredyty, pożyczki

+48 517 033 190

+48 517 033 290

portiernia (całodobowo)

+48 52 524 37 56